Skip to content

VOUCHER NA DZIEŃ KOBIET

foto kobido
VOUCHER PREZENTOWY – NA DZIEŃ KOBIET! 💌
Dzień Kobiet to idealny czas, aby zatroszczyć się o bliską sercu kobietę i podarować jej chwilę tylko dla niej – odprężający masaż Kobido Up.
🤩Przy zakupie vouchera -30% na kolagenowe rękawiczki lub skarpetki ( do skorzystania podczas masażu Kobido Up w gabinecie)🤩
Nadmiar obowiązków i życie w ciągłym biegu sprawiają, że jesteśmy spięci i zestresowani.
Zwłaszcza panie bardzo rzadko pozwalają sobie na relaks, a swoje potrzeby spychają na dalszy plan. Zadbaj o swoją kobietę i podaruj jej chwilę wytchnienia, na którą tak bardzo zasługuje.
Voucher na masaż Kobido Up to nie tylko okazja do relaksu. Panie kochają ten zabieg, bo ma wyjątkowe właściwości dla urody.
O rytuale Kobido Up mówi się, że działa jak lifting bez skalpela. A to wszystko dzięki zestawowi intensywnych chwytów opracowanych w taki sposób, aby działać na głębokie tkanki, rozluźniać mięśnie i powięzi.
Efekt❓
Zminimalizowanie widoczności zmarszczek i innych oznak starzenia się, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny, ujędrnienie, uelastycznienie i podniesienie owalu twarzy.
Masaż składa się z kilku następujących po sobie etapów. Są to drenaż limfatyczny, lifting i modelowanie twarzy oraz akupresura.
Całość wieńczy przyjemny, schładzający masaż kulami solnymi.
Po tym etapie, na życzenie, można skorzystać z kinesiotapingu, który przedłuży efekty zabiegu, ewentualnie serum nawilżająco-ujędrniające.
Jak widać cały rytuał jest bardzo dobrze przemyślany i z pewnością zachwyci każdą kobietę. Masaż możesz przedpłacić i podarować w formie vouchera, dzięki czemu Twoja ukochana będzie mogła umówić się na zabieg w dogodnym dla siebie terminie.

Zobacz również